Batohy s možností rezervoáru vám umožní osvěžit se i při náročném závodu

Ti, kteří se věnují profesionální cyklistice, velmi dobře vědí, jak důležité je hydratovat se po čas jízdy a dodávat tělu správné minerály. Zároveň také vědí, že chvilka osvěžení dovede značně zpomalit, můžeme ztratit drahocenný čas, ale i naše tělo „vypadne“ z rytmu, do něhož se pak zase musí vrátit. Pokud chcete jezdit bez omezení, můžete si pořídit batoh s rezervoárem nebo batoh s možností rezervoáru. Na trh je přináší více firem, je rozhodně z čeho vybírat. 

Snadný přístup k rezervoáru

Aby se vám rezervoár dobře plnil, manipulovalo se s ním bez potíží, dobře se čistil, je důležité, aby k němu byl pohodlný přístup. To dnes batohy s rezervoáry víceméně velmi dobře plní. Pokud rezervoár nepotřebujete pokaždé, spíše výjimečně, je skvělé pořídit si batoh s možností rezervoáru. Není zabudován „napevno“ a kdykoli jej nepotřebujete, využijete batoh jako každý jiný klasický se všemi výhodami, které cyklisté u batohů oceňují a očekávají.

Podívat se můžete např. na batohy a rezervoáry EVOC. Firma nabízí hned tři velikosti, abyste si mohli vybrat dle vašich potřeb. 10 l, 16 l a 26 l velký objem zpravila, vyhovuje každému. Mimo to můžete volit z velikostí, co se týče vás, jako jezdce, a to buď S / M, L / XL. Na Bikero.cz právě teď můžete koupit tyto 16 l modely v akci. Navíc dopravu získáte zdarma.

Usedejte na spolehlivé jízdní kolo

Možná se pro novou sezonu rozhodujete i mezi starým a novým kolem. Vždy můžete pár let staré kolo výhodně prodat a pořídit si model nový, lepší. Výbornou investicí jsou např. jízdní kola FOCUS. Tato značka je na trhu krásných 30 let, a přestože začínala s výrobou horských kol, dnes už vyrábí kola ve všech kategoriích. Na vývoji se podílí tým expertů, kde najdete i přední jezdce, vědce a erudované inženýry. 

Podívejte se na bohatou nabídku zboží pro cyklisty na Bikero.cz. Vyberte jistě pro sebe i své blízké.

Další články autora