Milujete ležérní styl? Pokud ano, v šatníku by vám neměly chybět tyto kousky

Máte rády ležérní styl? Každá žena touží být sexy oblečená na společenské události a poutat pozornost všech přítomných. Mnohé ženy ale naopak touží být v ležérním maximálně pohodlném oblečení, které je na dotek příjemně a nikde je nic netlačí. Jedná se většinou o ženy, které mají stanovený pracovní dress code a gro jejich šatníku tvoří saka, halenky a elegantní sukně.

Milujete ležérní styl? Pokud ano, v šatníku by vám rozhodně neměly chybět tyto kousky.

Dámská trička s potiskem

Jednoduchá, ale velmi pohodlná jsou právě dámská trička s potiskem. Doporučujeme kupovat dámská trička se zajímavým potiskem, ideální potiskem, který vás vystihuje, popřípadě jsou tam vyobrazeny motivy, které vás zcela vystihují. Vybírejte si dámská trička s potiskem s krátkými rukávy, ale také s dlouhými rukávy. Perfektně je zkombinujete k pohodlným slim fit teplákům, ale můžete si je dávat ik džínám. Když nevíte, co na sebe, tak právě dámská trička s potiskem jsou nejvhodnější.

Vynikající se kombinují a jsou maximálně pohodlné, ať už je venku teplo, nebo třeskutý mráz.

Šedé dámské tepláky

Ať už preferujete pánský střih tepláků, nebo slim fit tepláky, v dámském šatníku žen, které mají rády ležérní styl oblékání, by neměly chybět šedé dámské tepláky. Jsou jednoduše kombinovatelné a můžete je sladit s barevnými tričky, ale také jednobarevnými vrchními díly.

Smiling woman sitting on the floor

Šedé dámské tepláky a trendy dámská mikina s provlékáním přes hlavu as kapucí je maximálně pohodlná kombinace nejen na lenošení na doma, ale také na nákupy. V letních měsících k nim můžete sladit dámské kšiltovky a sluneční brýle a můžete vyrazit na procházku, nákupy či na dětské hřiště. My ženy milujeme pohodlí a pokud bychom měli přizpůsobovat svůj šatník ležérnímu stylu, rozhodně by v něm neměly chybět světlé šedé dámské tepláky.

Značková mikina s provlékáním přes hlavu a bez kapuce

V šatníku by vám rozhodně neměla chybět ani značková mikina s provlékáním přes hlavu a bez kapuce. Mělo by se jednat buď o podšitou, nebo tenkou mikinu (záleží na ročním období). Doporučujeme jít do neutrálních barev a pokud přece jen nechcete neutrálé barvy, upřednostněte pastelové barvy. Příjemně oživí dámský ležérní outfit a v kombinaci s bílými dámskými teniskami vykouzlí skvělou kombinaci.

Další články autora