Víte, ve které dámské obuvi se budete cítit na podzim maximálně pohodlně?

Podzim je již v plném proudu ai když většina žen nízké dámské tenisky nechala v botníku pro každý případ, dominuje tam podzimní obuv. Víte ale ve které dámské obuvi se budete cítit na podzim maximálně pohodlně?

Kozačky nad kolena

Podzim, zejména pěkné slunečné podzimní počasí, je přímo stvořeno pro nošení dámských sukní. Jelikož jsou však dny poměrně chladné, i když svítí slunce, jsme nuceni vrstvit, aby nám ráno nebyla zima. Během podzimu se budeme cítit maximálně pohodlně i ve stylových botách nad kolena. Jsou to kozačky, které milují všechny ženy. Zvýrazňují ženské nohy, prodlužují postavu a jsou jako stvořené pro ženy, které milují nošení sukní.

Výše ženy by měly nosit kozačky nad kolena na rovné podrážce, resp. s malým podpatkem. Ženy s nižší postavou si mohou dovolit i vyšší podpatky při botách nad kolena.

Doporučujeme mít v botníku tmavé, například černé, ale také světlé například béžové, či světle hnědé kozačky nad kolena. Chcete-li být svůdná, upřednostněte červené a bordové holínky.

Kozačky nad kolena můžete nosit nejen během podzimu, ale také během mírné zimy. Záleží na tom, zda si vyberete zateplené nebo nezateplené holínky.

Kotníkové kozačky a chelsea kozačky

Woman hand putting pair of sport shoes into washing machine, closeup

Opět oblíbená podzimní obuv mnoha žen. V botníku jsou právě tyto kozačky nejnošenějšími ze všech. Kotníkové kozačky se šňůrkami a na vyšším podpatku jsou sexy a zároveň praktické ať už k chinos kalhotám, nebo k džínám. Oblíbené jsou také tzv. chelsea holínky. Pánský styl kozaček při těchto botách cítit, ovšem pokud milujete obtažené vlněné dámské kabáty a kalhoty, chelsea kozačky by vám neměly chybět v botníku. I když při dobrém počasí lze k vlněným kabátům obouvat i moderní lodičky, doporučujeme vám spíše sahat po stylových kotníkových botách. Moderní lodičky doporučujeme výhradně na společenské události během podzimu.

Co se týče barev, líbit se vám bude bordó, hořčicová, černá, hnědá barva.

Tak už víte v jaké dámské obuvi se budete cítit na podzim maximálně pohodlně?

Další články autora